štvrtok 13. augusta 2015

Sušič rúk alebo papierové utierky?

Sušiče rúk sa postupne dostávajú do hygienických zariadení verejných budov, office kancelárií, obchodných domov, škôl, hotelov, nemocníc a niekde aj domácností. Postupne nahradzujú klasický spôsob vysušenia rúk papierovými utierkami. Sušice rúk poskytujú niekoľko výhod, pre ktoré sa stávajú čoraz obľúbenejšími. 




Náklady a ekologickosť


Niekto by mohol namietať, že papierové utierky sú predsa menej nákladnejšie, pretože nevyžadujú až takú počiatočnú investíciu do prístroja a ani nespotrebujú elekrickú energiu. Ale keď sa pozrieme na celý proces komplexnejšie, tak zistíme, že susič rúk je menej nákladný a môžete ušetriť ročne aj 2500 €. Náklad na papierové utierky nekončí len pri ich kúpe, je potrebné ich použité znova vyviezť ako odpad a recyklovať. To všetko sú faktory, ktoré stoja nielen peniaze, ale aj prírodné zdroje, nehovoriac o vypúštaní znečisťujúcich látok pri procese recyklácie. Môžeme povedať, že sušic rúk sa vo svojej prevádzke stáva ekologickým.

Praktickosť, šetrenie času


Susiče rúk taktiež šetria prevádzkovateľom hygienických zariadení čas, čas ktorý bol potrebný na dokladanie a upratovanie, ktoré sa spája s klasickými papierovými utierkami a môžeme ho zarátať aj do finančných nákladov. Čas šetrí nielen prevádzkovateľom, ale aj užívateľom. Susič rúk je vždy pripravený na použitie, priložíte ruky a o pár sekúnd ich máte suché. Nepotrebujete na to kvantá papierových utierok. Nemôže sa vám ani ako prevádzkovateľovi stať, že zbierate papierové utierky po celej miestnosti, ktoré tam zanechali návštevníci toalety. Taktiež sa vám nestane, veľmi častý jav, že vreckovky zmiznú, lebo nejaký vandal sa rozhodol, že si ich privlastní.

Hygienickosť


V neposlednom rade je tu vyššia hygienickosť ako pri používaní papierových utierok, ktoré je potrebné vytiahnuť vždy z dávkovača. Prenos baktérií dotykom hrozí všade, predovšetkým na verejných toaletách. Bezdotykový susič rúk Ecostep obmedzil aj tento problém, nie je potrebné prístroj zapínať, stačí priložiť ruky a vstavaný senzor reaguje automaticky.

V prípade, že bezdotykový sušič rúk zaujal aj vás, môžete sa obrátiť na spoločnosť Ecostep s.r.o. Ponúkame sušice rúk Ecostep, ktoré majú o 90 % nižšiu spotrebu energie ako bežné susiče. Sme výhradným distribútorom, servisom a výrobcom hygienického a sanitárneho zariadenia a doplnkov. Naše produkty sú ekologické a ekonomické s kompletnou zárukou 2 až 5 rokov. Pomôžeme vám znížiť vysoké náklady na toalety, upratovanie a spotrebu vody či energie. Garantujeme špičkový servis a údržbu maximálne do 48 hodín po celej SR a ČR.

Foto: www.ecostep.sk





Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára