utorok 26. mája 2015

Bezvodné pisoáre – revolučný spôsob prevádzkovania toaliet

Kto z nás by nechcel ušetriť na prevádzkových nákladoch? Vodné a stočné nás stojí nemalé peniaze, nehovoriac už o tom, ak vlastníme reštauráciu, bar, office budovu alebo obchodné centrum, kde sme zo zákona povinní mať na prevádzke pisoár. Naša firma však ponúka revolučné riešenie. Na slovenskom trhu sme jedinou spoločnosťou, ktorá sa spojila s americkou firmou, aby mohla priniesť skutočne skvelé riešenie, a teda bezvodný pisoár bez nutnosti splachovania. V snahe znížiť výdavky sa oplatí myslieť na všetko, a preto by sme Vám radi predstavili tento úsporný produkt, ktorý zatraktívni Vašu prevádzkovú toaletu.

Šetrenie financií, času i pitnej vody

Ukázalo sa, že používanie pitnej vody na splachovanie nemá žiaden ekonomický zmysel. Zásoby pitnej vody sa zmenšujú, a preto je čas myslieť aj na túto skutočnosť. Moderný pisoár nemá splachovací mechanizmus a jeho kúpa (plus inštalácia) Vás vyjdú lacnejšie ako je to pri klasických typoch. Nie je nutné obstarávať žiadne nosné rámy, pretože produkt váži sotva 4kg. Nehrozí ani dodatočné dokupovanie odtokového sifónu. Jediné, čo budete potrebovať, je odtoková rúra. Na montáž je potrebná cca 1 hodina a 3-5 minút na inštaláciu bezvodného zásobníka. Pokiaľ nemáte čas ani na tento rýchly postup, pokojne nás kontaktujte. Garantujeme špičkový servis a údržbu maximálne do 48 hodín, a to po celom Slovensku i v Českej republike. Keďže toto hygienické zariadenie nepotrebuje žiadnu vodu, ušetríte až 100% nákladov spojených s vodou na odvádzanie moču, zredukujú sa odpadové náklady a eliminujú náklady na energiu spojenú s pumpovaním vody do a von zo zariadenia. Údržba zahŕňa pravidelnú výmenu bezdotykového bezvodného zásobníka a štandardné čistenie. V neposlednom rade netreba zabúdať na fakt, že ročne sa minie na splachovanie moču asi 5% svetovej pitnej vody. Jeden bezvodný pisoár dokáže ušetriť v priemere až 150,000 litrov a viac pitnej vody každý rok. Keďže ide o bezdotykové zariadenie, mizne aj riziko spojené so šírením baktérií. Centrom technológie je zásobník, ktorý zabezpečuje prevádzku bez zápachu. V zásobníku je totiž voňajúca tesniaca kvapalina, ktorá vytvára vzduchotesnú bariéru medzi odtokom a toaletou. Zásobník funguje aj ako lapač chlpov, vlasov a močových sedimentov. Moč je sterilný, a preto bez choroboplodných zárodkov, ktoré sa môžu ukrývať vo vode, nevytvára žiadne baktérie, a teda ani pachy a škvrny na stenách pisoára.

Jednoduchý i dokonalý zároveň

Pisoár bez vody má špecifický a jednoduchý tvar, ktorý zamedzuje odkvapkávaniu moču na podlahu a usadzovaniu baktérií. Stačí ho postriekať jedenkrát denne biologickým čističom. Kým klasický splachovací pisoár je nákladný, nehygienický, zapáchajúci a zložitý na údržbu, náš produkt sa javí ako dlhodobo výhodná investícia. Bolo preukázané, že systém spĺňa príslušné normy týkajúce sa odpadového vedenia (nedochádza k predčasnej korózií, opotrebeniu a pod.). Bezvodný pisoár je vhodný najmä do verejných WC, je teda perfektným riešením i pre kultúrne domy, ubytovacie a reštauračné zariadenia. Za sebou máme viacero spokojných klientov a referencie nám vedia poskytnúť viaceré známe značky.
Vedeli ste, že aj toaleta môže mať počet hviezdičiek? Ak chcete zvýšiť štandard a čistotu tej svojej, pokojne sa na nás obráťte. V prípade záujmu vieme poskytnúť aj predaj na splátky.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára